דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

עובדים בשיתוף עם קופות החולים
  • מדרסים קופת חולים כללית
  • מדרסים קופת חולים מאוחדת

חיילים הנועלים נעלי צבא, ללא קשר לסוג או אופי השירות שלהם, עוסקים לרוב בפעילות מאומצת כגון עמידה ממושכת, צעידה במסעות ארוכים, נשיאת משאות בעלי משקל כבד, לוקחים חלק באימונים הכוללים ריצה וקפיצה ופעילויות רבות נוספות שגורמות לעומס רב על הגוף כולו ועל כפות הרגליים במיוחד. הנעליים הצבאיות אינן ארגונומיות וככאלה הן לא מעניקות תמיכה נכונה לכף הרגל. כאשר נוצר עומס יתר המשולב עם אימונים אינטנסיביים ורצון של החייל להצטיין תוך התעלמות מכאבים, החייל חשוף לפציעות רבות שמקורן בנעילת הנעליים הצבאיות, כמו בעיות ברכיים, שברי מאמץ וכאבי גב – פציעות שעלולות ללוות אותו גם לאחר שישתחרר מהשירות הצבאי.

על מנת להימנע ככל האפשר מפגיעות אלה מומלץ לחיילים להתאים מדרסים לנעליים צבאיות, אשר בזכותם תהיינה העמידה או ההליכה נוחות, נעימות ובריאות יותר לכף הרגל. אין מדובר במדרסים רגילים המתאימים לבעיות אחרות או לפציעות קיימות, אלה מדרסים לחיילים המותאמים באופן אישי לכל חייל וחייל כדי לתת לו את המענה הדרוש לו ולסוג הפעילות והשירות שהוא מבצע.

מדרסים לצבא הם מדרסים בהתאמה אישית לנעליים הצבאיות. נעליים אלה מאופיינות בסוליה קשה ולא גמישה, רכיבים שאינם בולמים זעזועים ואין בהן אפשרות לאוורור של כף הרגל המיוזעת לאחר שעות רבות של פעילות, הכוללות ברוב המקרים גם נשיאת משאות כבדים, ריצה ושהייה ממושכת עם הנעליים. אנו ממליצים לכל חייל המעוניין בשיפור התחושה ושמירה על כפות הרגליים להצטייד בזוג מדרסים לחיילים קרביים אשר מותאמים בדיוק לנעליים הצבאיות ויכולים לשפר פלאים את התחושה בכף הרגל, ובעקבות כך בגוף כולו.

מדרסים לחיילים

מהם היתרונות של מדרסים לחיילים?

מדרסים לחיילים הם מדרסים המותאמים אישית לכף הרגל של החייל כך שמתאפשרת חלוקה שווה של העומס והלחץ לאורך כף הרגל, תמיכה בקשת כף הרגל והענקת יציבות לכף הרגל בתוך הנעל. מדרסי צבא אינם מותרות עבור חיילים, בעיקר עבור אלה המשרתים ביחידות המדרסים מסייעים לשמור על בריאות הגוף בכלל וכפות הרגליים בפרט. רק באמצעות שמירה על כף הרגל אפשר יהיה להפגין ביצועים טובים ומרשימים באימונים הצבאיים מבלי להתפשר על תחושה טובה ונעימה או על נעליים שאינן נוחות.

איפה עושים מדרסים בצבא?

השאלה שמעסיקה רבים מהחיילים ובייחוד הלוחמים שרוב היום על הרגליים, סוחבים משקלים כבדים ורצים עם הנעליים הצבאיות היא איך מוציאים מדרסים בצבא?

בצבא שלא כמו באזרחות יש תהליך שצריך לעבור אותו בכדי להוציא מדרסים לנעליים, קודם כל ישלחו אתכם לרופא יחידה שיבדוק אתכם, הוא יעבר אתכם לרופא מקצועי ולאחר מכן, לפי חומרת מצב כף הרגל שלכם יחליטו אם תעשו מדרסים או שיתנו לכם מדרסים צבאיים.

המדרסים הצבאיים אינם שווים דבר, ולא מומלצים לשים בנעל הצבאית, ההמלצה הרווחת היא לעשות מדרסים בהתאמה אישית לנעל הצבאית אצל אורטוטיסט מוסמך, רק יש לקחת בחשבון שאלו לא יהיו מדרסים על חשבון הצבא, ורוב הסיכויים, שהצבא אינו ישתתף אתכם בהוצאה.

חיילים! אל תתפשרו על כאבים או חוסר נוחות!
אתם מוזמנים ליצור קשר ולהביא סוף לכאבים באמצעות התאמה אישית של מדרסים על ידי המומחה רועי קגן ב Kagan FootXpert. אצלנו תעברו בדיקה מקיפה במעבדת ההליכה המתקדמת ביותר בארץ באמצעות המכשור המתקדם והמשוכלל ביותר שקיים, במכונה ייחודית שיובאה מגרמניה.

לפרטים נוספים חייגו אל רועי קגן – 09-9770555 או לחצו כאן

אנחנו מתחייבים ! אם לא תהיו מרוצים, כספכם יוחזר במלואו !

קבעו תור עוד היום להתאמת מדרס מותאם אישית על ידי המומחה אצלנו ב Kagan FootXpert במעבדת ההליכה מהמתקדמות בארץ.

לתאום חייגו 09-9770555.

קבעו תור עוד היום לפגישת אבחון אישית ללא התחייבות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם