דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

עובדים בשיתוף עם קופות החולים
  • מדרסים קופת חולים כללית
  • מדרסים קופת חולים מאוחדת

משחק הכדורסל מאופיין בשינויי כיוון קיצוניים (ankle breakers), ספרינטים וניתורים רבים על משטח קשיח היוצרים עומס על כריות כף הרגל (metatarsal). כל אלה בשילוב שעות רבות של אימונים ומשחקים, משקלם הגבוה יחסית של השחקנים (בשל גובהם ומסת השרירים שלהם) יוצרים עומס רב על כפות הרגליים שמשפיע על הגוף כולו, על הקרסוליים, הברכיים, הגב התחתון ועוד. למעשה ענף הכדורסל הוא אחד מענפי הספורט בהם שכיחות ותדירות הפציעות בכפות הרגליים והברכיים הן מהגבוהות ביותר. לכן ההמלצה הגורפת של האורתופדים היא להצטייד עם מדרסים לכדורסל בהתאמה אישית. המלצה זו תקפה הן לשחקנים מקצועיים והן לשחקנים חובבנים.

שימוש עם מדרסים לכדורסל למניעת פציעות

מדרסים לכדורסל הינם מדרסים אורטופדיים מותאמים אישית לכף הרגל של השחקן להקלה בכאבים ומניעת פציעות.
המדרסים מסייעים באיזון ומניעת עומס יתר על כפות הרגליים על ידי חלוקה מאוזנת של המשקל, בלימת זעזועים הנגרמים בעת ניתורים וקפיצות וייצוב האחיזה של כף הרגל בתוך הנעל.

למה מדרסים לספורטאים מותאמים אישית?

חשוב להבין שאין כף רגל אחת דומה לשנייה. לכל כף רגל מבנה שונה, וקיים אפילו שוני בשתי כפות הרגליים של אותו אדם. גם נעל הספורט המקצועית ביותר לא בהכרח מספיקה כשלעצמה, ומכאן החשיבות הגבוהה במדרסים מותאמים אישית.

ברגע שהמדרס מותאם אישית לכף הרגל הוא מותאם לבעיות הספציפיות של האדם (רגל שטוחה, קשת גבוהה, קריסה פנימית ועוד), משפר את האחיזה של הרגל בנעל, מפזר באופן טוב יותר את העומס על כפות הרגליים ומשפר את מנח כף הרגל.

רועי קגן, מומחה המדרסים של Kagan FootXpert מסביר כי מדרסים מותאמים אישית משפרים את תחושת הביטחון של השחקן ובכך תורמים לשיפור ההישגים האישיים, במיוחד במקרים בהם ישנה היסטוריה של פציעות ובעיות.

צרו קשר עוד היום להתאמה אישית על ידי המומחה רועי קגן ב-Kagan FootXpert. בדיקת ההתאמה מתבצעת בטכנולוגיית ZEBRIS החדשנית שיובאה לארץ מגרמניה ומאפשרת מיפוי מדויק של מעגלי ההליכה והריצה.

לבדיקה וייעוץ ללא עלות על ידי המומחה רועי קגן התקשרו עוד היום 09-9770555

אנחנו מתחייבים ! אם לא תהיו מרוצים, כספכם יוחזר במלואו !

קבעו תור עוד היום להתאמת מדרס מותאם אישית על ידי המומחה אצלנו ב Kagan FootXpert במעבדת ההליכה מהמתקדמות בארץ.

לתאום חייגו 09-9770555.

קבעו תור עוד היום לפגישת אבחון אישית ללא התחייבות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם