דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

עובדים בשיתוף עם קופות החולים
  • מדרסים קופת חולים כללית
  • מדרסים קופת חולים מאוחדת

מתכוננים לטיול הגדול?

דרום אמריקה, המזרח הרחוק, אפריקה או אירופה, ההכנות לקראת טיול ארוך מאתגרות ומרגשות, יש לדאוג מבעוד מועד לדרכון תקף, ויזה, ציוד, חיסונים, ביטוח נסיעות ועוד.

כנראה שביקרתם כבר באחת מחנויות המטיילים והצטיידתם בביגוד המתאים לטיולי שטח ולתנאי מזג האוויר, במוצ'ילה איכותית לשאת את הציוד במסעות הארוכים ובטרקים, בתרופות, ובאביזרים נוספים שייתנו הרגשה טובה, בטוחה ונעימה.

רוב המטיילים מודעים לחשיבות הרבה של בחירת נעליים מתאימות ונוחות והן נחשבות לאחד הפריטים החשובים בבחירת הציוד.
המטיילים נושאים משקל רב על גבם במהלך הטיול, צועדים בתנאי שטח עם מהמורות, אבנים, בורות, לעיתים קרח ובתנאי שטח קשים נוספים. כל אלה יוצרים עומסים גבוהים על מפרק הקרסול, הברכיים והגב התחתון ועלולים להוביל לפציעות, קריסת כף רגל, דלקות וסיבוכים נוספים.

עם זאת, נעל טובה, איכותית ונוחה ככל שתהיה, אינה מותאמת אישית לכף רגלו של המטייל.
חשוב להבין שאין כף רגל אחת דומה לשנייה. לכל כף רגל מבנה שונה, וקיים אפילו שוני בשתי כפות הרגליים של אותו אדם. גם הנעל האיכותית והמקצועית ביותר לא בהכרח מספיקה כשלעצמה, ומכאן החשיבות הגבוהה להצטייד במדרסים אורטופדיים מותאמים אישית.

מדרסים למטייל אורטופדיים משמשים לספיגה ובלימת זעזועים, פיזור העומסים באופן שווה לאורך כף הרגל והפחתת העומסים מהברכיים והקרסול. מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית תורמים לשיפור תחושת הנוחות, הקלה על העייפות, מוסיפים תמיכה חשובה לכפות הרגליים, משפרים את היציבות , ועוזרים באיזון משקל גם בתנאי שטח קיצוניים.

המדרסים אף מסייעים במניעה וטיפול בתופעות כגון שברי הליכה בכפות הרגליים או בשוקיים, כאבי קרסוליים, כאבים בכפות הרגליים, ברכיים גב ובעיות רבות אחרות.

עבודת המדרסים לא מסתיימת רק בכפות הרגליים, חשיבותם נחוצה גם למניעה והקלה בבעיות בברכיים. כאבי ברכיים נגרמים בדרך כלל בשל הליכה מרובה, פעילות פיזית, ונשיאת חפצים כבדים.
אנשים הסובלים מדפורמציות בכפות הרגליים או קריסות לטרליות / מדיאליות (פנימי/חיצוני) חשופים יותר לשחיקה מוגברת של הסחוסים במפרקים ולפציעות.

מדרסים למטייל בהתאמה אישית

התאמה אישית של מדרסים מתבצעת במספר שיטות שונות. חשוב שאבחון מבנה כף הרגל יתבצע בתנועה על מנת לתת את הפתרון האידיאלי בתנאי פעילות ולא רק בעמידה סטטית כפי שמבוצעת במקומות מסוימים. במהלך האבחון אפשר לזהות את רמות הלחצים על כף הרגל, מרווח הצעד, לזהות אם קיימת סטייה של כף הרגל ועוד.

המומחים של Kagan FootXpert מציעים בדיקה מקיפה והתאמה של מדרסים אורטופדיים באמצעות מכונת ה ZEBRIS המתקדמת אשר יובאה לארץ מגרמניה.

קבעו תור עוד היום להתאמת מדרס מותאם אישית על ידי המומחה אצלנו ב- Kagan FootXpert  במעבדת ההליכה מהמתקדמות בארץ.

לתאום חייגו 09-9770555

אנחנו מתחייבים ! אם לא תהיו מרוצים, כספכם יוחזר במלואו !

קבעו תור עוד היום להתאמת מדרס מותאם אישית על ידי המומחה אצלנו ב Kagan FootXpert במעבדת ההליכה מהמתקדמות בארץ.

לתאום חייגו 09-9770555.

קבעו תור עוד היום לפגישת אבחון אישית ללא התחייבות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם