דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

עובדים בשיתוף עם קופות החולים
  • מדרסים קופת חולים כללית
  • מדרסים קופת חולים מאוחדת

מה זה מדרסים?

נתחיל בהבנה של מה זה מדרס – מדרס הוא מוצר שמוכנס לנעליים ומחלק את עומס משקל הגוף על כפות הרגליים על ידי תמיכה ברקמות רכות, שינוי היציבה, בלימת זעזועים, הפחתת כאב ושיפור הנוחות. מדרסים מיוצרים ומעוצבים בשיטות שונות ועשויים מחומרים מגוונים. לפי ההגדרה, ניתן להבין כי תפקידם של המדרסים לתמוך במנח כף הרגל ולטפל בבעיות הספציפיות של כל מטופל ולתת מענה ממוקד לבעיה שאובחנה. על המדרס להתאים לאנטומיה הספציפית של האדם, אשר משתנה גם מכף רגל אחת לשנייה אצל אותו האדם.
מדרסים מותאמים אישית על ידי מומחה, מסייעים במניעת בעיות עתידיות, פתרון בעיות קיימות, הקלה על כאבים ושיפור היציבה והתנועה. לעומת זאת, מדרסי המדף למעשה לא מותאמים לבעיה הספציפית או לפעילות אותה מבצע האדם ולכן מומלץ להימנע מהם למרות המחיר האטרקטיבי. חשוב במיוחד שאנשים אשר עוסקים בפעילות גופנית כמו ספורטאים, חיילים ולמעשה כל אדם המבלה שעות רבות על הרגליים במהלך עבודתו, יאובחנו על ידי מומחה שיתאים עבורם מדרסים מותאמים אישית.

מהי השתתפות קופות החולים ברכישת מדרסים?

אצלנו ב Kagan FootXpert כל חברי קופות החולים זכאים להנחה ברכישת מדרסים.

מדרסים המיוצרים בהתאמה אישית בהתאם לצרכיו הרפואיים של הלקוח מלווים בתג מחיר לא זול. השתתפות קופות החולים משתנה משנה לשנה ומקופת חולים אחת לאחרת ולכן אצלנו הוחלט לספק לחברי כל קופות החולים הנחה גבוהה באופן משמעותי מההנחה אשר ניתנת בקופות השונות, ולכן אין משמעות לקופת החולים אליה אתה שייך, או להנחה שניתנת דרכה. מדרסים מהווים פתרון מאד יעיל לרשימה ארוכה של בעיות ומניעתן ולכן חשיבותם לא ניתנת לערעור, אך לא כולם יכולים להרשות זאת לעצמם. אצלנו ב Kagan FootXpert כל חברי קופות החולים זכאים להנחה ברכישת מדרסים.

מי צריך מדרסים?

למעשה כמעט כולם צריכים מדרסים. כל שכבות הגילאים, חיילים, ספורטאים חובבניים או מקצועיים, אנשים שעובדים שעות רבות ביום על הרגליים, כל אחד שסובל מכאבי ברגליים, ברכיים או גב, או בשל בעיה רפואית או פציעה המטופלת על ידי שימוש במדרסים.
רצוי אף להקדים תרופה למכה ולא להגיע למצב של כאבים או פציעה ולרכוש מדרסים בהתאמה אישית עוד קודם.

האם נעליים מתאימות מספקות?

כל סוגי הנעליים האורטופדיות מקצועיות ואיכותיות כשיהיו, מיוצרות באותו הסטנדרט בשינוי מידת הנעל בלבד. נעליים אורטופדיות ומקצועיות הן חלק מכריע בשמירה על בריאות הרגליים והגוף אך אינן מספקות.
מדרסים בהתאמה אישית מיוצרים בהתאמה אישית מלאה לכף הרגל הייחודית של הלקוח, לבעיות הבריאותיות, למבנה כף הרגל, לפעילות ועוד. מדרס בהתאמה אישית מהווה את החיבור בין הנעל לבעיות הספציפיות של הלקוח.
השילוב של נעליים מתאימות למדרס מותאם אישית על ידי מומחה למעשה מהווה את הפתרון המושלם.

איזה סוגי מדרסים יש?

קיימים סוגים שונים של מדרסים.
ספורט – ריצה, כדורגל, כדורסל, טניס, אופניים, כדוריד, סקי ועוד.
ביו מכניים
סוכרתיים
חיילים
ילדים
אלגנטיות

האם נעליים נוחות לא מספיקות?

נעליים נוחות קריטיות לשמירה על בריאות כף הרגל אבל לא מספקות.
כלומר, נעליים נוחות ומקצועיות מהוות נדבך חשוב בשמירה על בריאות כף הרגל אך מכיוון שכל הנעליים זהות זו לזו וכל רגל הינה שונה מהשנייה, ההתאמה המלאה לכף הרגל מתבצעת על ידי מדרסים מותאמים אישית.
על ידי שימוש במדרסים מותאמים אישית בתוך הנעל, העומס המופעל על כף הרגל מחולק בצורה האולטימטיבית, ניתן מענה מלא לתמיכה בקשת כף הרגל וניתן פתרון מלא של הקלה על כאבי כפות הרגליים לצורך נוחות ומניעת בעיות נוספות.

מה התדירות בה צריך להשתמש במדרסים?

מדרסים מסייעים במניעת פציעות, הפחתת כאבים ועוד, אך ורק בזמן השימוש בהם. אין מדובר על פתרון זמני אלא פתרון קבוע. על מנת לחוות את היתרונות המתקבלים על ידי שימוש במדרסים יש להיעזר במדרסים במשך כל היום.

למה חשוב מדרס בהתאמה אישית לסוכרתיים / חולי סכרת?

כף רגל סוכרתית מתאפיינת בסיכון גבוה לפציעות שכן אחד ממאפייני המחלה הינה בעיה בזרימת הדם (ischemia) לאזור הרגליים, תופעה שמובילה לחוסר תחושה בכף הרגל (neuropathy). המדרסים לסוכרתיים מסייעים בפיזור רמת הלחץ בכף הרגל, מניעת היווצרות יבלות ופצעים, מונעים היווצרות כיבים ומסייעים בהחלמת כיבים קיימים. כמו כן, במדרסים אלו נעשה שימוש בחומרים ספציפיים המתאימים עבור החולים. המדרסים המותאמים אישית מיוצרים מחומרים מיוחדים אנטי בקטריאליים, שאינם גורמים גירויים, לחץ ממוקד או הזעה. על המדרסים להיות מותאמים בצורה מקצועית ובאופן אישי, על מנת לסייע בהחלמה ומניעה של פציעות בכף הרגל.

מה זה מדרס ביו מכני?

מדרס ביו מכני הוא מדרס המתמקד בתנועת הרגל (ביו מכניקה = מדע העוסק במכאניקה של גוף האדם). מכאן שמדרסים ביו מכניים הינם מדרסים המשנים את צורת התנועה של כף הרגל. מדובר במדרס שעשוי מחומרים קשיחים וצריך להיות מותאם בצורה מושלמת לכף הרגל. מדרסים אלו יבואו לתת פתרון לבעיות מסוג גמישות יתר, פלטפוס קשה עם קשת קורסת, פרק כף רגל שסובלת מחוסר יציבות ועוד.

האם המדרסים שלכם הם כמו של קופות החולים?

לא, מדרסים אורטופדיים שלנו הם שונים משל קופות החולים כגון מכבי או כללית. המדרסים של קופות חולים הם סטנדרטיים ופשוטים לחלוטין ללא תמיכה מלאה ברגל. הבדיקה שאנו עושים לכם היא בדיקה מקיפה במכשור מקצועי לקבלת מידע מלא על כף הרגל שלכם. המדרסים שלנו הרבה יותר איכותיים משל קופות החולים.

אנחנו מתחייבים ! אם לא תהיו מרוצים, כספכם יוחזר במלואו !

קבעו תור עוד היום להתאמת מדרס מותאם אישית על ידי המומחה אצלנו ב Kagan FootXpert במעבדת ההליכה מהמתקדמות בארץ.

לתאום חייגו 09-9770555.

קבעו תור עוד היום לפגישת אבחון אישית ללא התחייבות

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם